אודותינו - שירת הנבל
בואו לשמוע עוד

אודותינו

שירת הנבל

 הפקת בר מצווה בכותל בסגנון ייחודי בדגש על שילוב בין תוכן איכותי לחוויה מיוחדת.

שירת הנבל מפיקה אירועים בסגנון ייחודי בדגש על שילוב בין תוכן איכותי לחוויה מיוחדת.
צוות צעיר, רענן, עם ראש יצירתי להפקת האירוע המיוחד שלכם, בו כל אורח ייצא עם חוויה שלא חווה עד היום. אבי תמים או בשם הנרדף שלו "אבי כותל" אחראי על התוכן החווייתי של כל ההפקות שיוצרת שירת הנבל

 

our team

אבי תמים

 אבי תמים- אמן מלווה בעל 12 שנה ניסיון בהובלת יום בר&בת מצוות בכותל וכל חלקי הארץ. אבי בוגר הקרן למורשת הכותל עם שנות הדרכה מרובות בכל חלקי ירושלים אשר הפכו אותו לאיש ידע ותוכן אומנותי ברמה הגבוהה ביותר. אבי מדריך חתני בר מצווה, כלות בת מצווה, ויודע לתת מענה ויעוץ לכל תוכן נדרש. אבי האומן שם את הלב בכל אירוע ובעיקר ידוע בכינוי "החברה לאנרגיות בע״מ כי אחרי אירוע איתו תקבלו פורפציה חדשה למושג רגש ושמחה!
 

ינון לוי

ינון לוי,עוסק למעלה מ 20 שנה בתחום המוזיקלי ונגינה, הפקות מוזיקליות, הרכבים ולהקות לאירועים וכן ופרויקטים חינוכיים לילדים בבתי ספר בעיר.  ינון נמצא 10 שנים בתחום אירועי הבר מצווה בירושלים ובכותל המערבי, אומן בר מצווה ומעביר ימי עליה לתורה בירושלים ובכותל המערבי המשלב סגנונות מוזיקליים.  כיום ינון מנצח של להקת 'שירת הנבל' ועל ההרכבים המוזיקליים המופיעים באירועים.
 
 
Untitled design (15)

חיים פוקס

חיים פוקס- מפיק ראשי, חיים מביא ידע רחב וחשיבה יצירתית בבנייה לוגיסטית וניהולית בשטח לכל אירוע, בונה קונספטים משתנים בהתאם לחזון שלכם, ולמעשה גורם ליצוק את תוכן האירוע שלכם מההיבט המקצועי.

איילה

מנהלת המשרד ומתאמת ההפקה שלנו, שאחראית על מתן שירות אישי ללקוחות ולמעשה בונה וסוגרת ביסודיות את האירוע שלכם מרגע קבלת תיק ההפקה למשרד.