בר מצווה בכותל - שירת הנבל

בר מצווה בכותל

אז מה כולל אירוע בר מצווה בכותל המערבי?

ישנם מגוון רחב של תכניות שבדרך כלל עושים באירוע בר מצווה, וישנם תכניות המותאמות אישית על פי רצונו של חתן הבר מצווה, וכן בהתאמה לאופי המשפחה החברים והאורחים. הדברים שעושים ברוב האירועים הינם, תהלוכת בר מצווה עם שופרים, מתופפים, וכל מיני כלי נגינה נוספים, ושרים שירים עם ריקודים, לאחר מכן מפריחים בלונים, נכנסים לכותל ועושים את כל טקס הבר מצווה, הנחת תפילין, עלייה לתורה, כתיבת סת"ם, דרשת הבר מצווה, איחולים וברכות, תפילת שחרית, לאחר מכן ארוחת בוקר, ואז סיור במנהרות הכותל, בעיר דוד, ובין חומות העיר העתיקה. אטרקציות נוספות המותאמות אישית, וארוחת צהריים במסעדה. את כל האירוע אתם עוברים עם מדריך העוזר לכם בכל מה שתצטרכו מבחינה לוגיסטית, ואף מעבר.

מניסיוננו האישי עדיף לתכנן את יום הבר מצווה מראש על פי לוח זמנים מדויק, על מנת שתספיקו את כל מה שתוכנן, כולל לקיחת זמן של בלתי מתוכננים, ועל מנת שכולם ייהנו, ויישארו עם חוויה טובה ומיוחדת. לכן לרוב שוכרים חברת הפקות בר מצווה בכותל שתוריד ממכם את כל הדאגות, את כל הריצות, הטלפונים, והלוגיסטיקה. את הכל הם מנהלים עבורכם, כולל ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, הסעות, סיורים, אטרקציות, לוח זמנים, הרצאות, במידה ואתם צריכים, מצגת, דרשות, ברכות, ועוד. כל אלו ועוד יהפכו את יום הבר מצווה לחוויה מושלמת עבורכם, ועבור האורחים שלכם. שירת הנבל הפיקה אלפי אירועי בר מצווה בכותל, להתאמה אישית ולבירורים נוספים צרו קשר

הפקת בר מצווה בכותל
נגן וידאו

היתרונות של בר מצווה בכותל המערבי

ישנם יתרונות רבים לעשות בר מצווה בכותל המערבי מעבר לכך שזה המקום הקדוש ביותר לעם ישראל, זוהי חוויה יוצאת דופן, מרגשת, מעניינת, חתן הבר מצווה זוכר אותה לכל החיים, ואף המשפחה והאורחים נהנים למשך יום שלם של פעילויות מרגשות וכיפיות. אם הייתם בוחרים לעשות את הבר מצווה באולם אירועים, אז זו היא הייתה בר מצווה רגילה כמו שכולם עושים, לאחר חודש הייתם כבר שוכחים, וגם האורחים. באם אתם רוצים להפוך את חוויית וטקס הבר מצווה לחוויה בלתי נשכחת ומיוחדת, הכותל זהו המקום בשביל זה.