סיורים בירושלים - שירת הנבל

סיורים בירושלים

שירת הנבל מוציאה מיזה שנים רבות אלפי אנשים וקבוצות ל סיורים בירושלים. אנו מזמינים אתכם לחוות יחד איתנו את אחד מהמסעות שלנו בירושלים.

בין אם מדובר בסיור בשוק מחנה יהודה שם נריח ונטעם מניחוחות השוק, ואם בסיורים בעיר העתיקה בירושלים הכוללים מעבר ברובעים, או בסיור סליחות מלא ברגשות מעורבים של סליחה וקירבה. את הסיורים שלנו אנו נקפיד לטבל בהמון אהבה, הקשבה, נתינה, ובמיוחד רגש. תהנו 🙂

סיור לילי בירושלים

סיורים בירושלים- סליחות

את הסיור שלנו נתחיל בשכונת משכננות שאננים, על יד תחנת הרוח. שכנות משכננות שאננים נבנתה מחוץ לחומות, ומשם ישנה תצפית אל חומות בעיר בעתיקה. 

נתחיל את המסע בעקבות הסליחות העתיקות, עם פיוטי סליחות בליווי כלי נגינה באווירה מיוחדת. לאחר מכן נלך אל קבר דוד המלך. בדרך נסביר ונשלב את ההיסטוריה של השכונות והמיקומים שנעבור דרכם. בקבר דוד נשלב שירי נשמה עם כלי נגינה אותנטי. לאחר מכן נכנס אל חומות העיר העתיקה דרך שער ציון. נעבור בבתי כנסת ספרדים, ונשלב את הסיפורים אודות יהודי ספרד שעלו ארצה.

נעשה הפסקה קצה על יד בית כנסת החורבה, נרד דרך מדרגות מנורת הזהב, אל הכותל המערבי. ניתן להוסיף סיורים בשכונת נחלאות, שילוב של מסעדה בתוך או מחוץ לחומות העיר העתיקה. כיבוד קל במהלך הסיור. תצפיות על הרובאים,  וכן מופע מוזיקלי בהרכב מלא. 

סיור בשוק מחנה יהודה

סיורים בירושלים- סיור בשוק מחנה יהודה

שוק מחנה יהודה בירושלים, הוא שוק מזון הכולל תבלינים, פירות, ירקות, בשר, עופות, דגים, ובעצם יש בו הכול. וכן דוכנים וחנויות של ביגוד. השוק נמצא בין הרחובות יפו ורחוב אגריפס לצד שכונת מחנה יהודה בירושלים. 

שוק מחנה יהודה משמש כשוק מרכזי בירושלים. בשוק דוכנים וחנויות רבות עם מגוון מוצרים. בלילה השוק הופך למקום בילוי עם מסעדות איכותיות, מוזיקה, דוכני מזון, ועוד. 

שירת הנבל מוציאה סיורים לשוק מחנה יהודה מיזה שנים, ועשתה סיורים לאלפי תיירים וישראלים בקבוצות שונות, בסיור נטעם, נריח, נטייל, נרגיש ונחווה את ירושלים בצורה שונה. נשלב את סיפורי ההיסטוריה הייחודית של העיר, ועוד.