כיצד נערכים לבר מצווה בכותל - שירת הנבל

אירוע בר מצווה בכותל

לעשות אירוע בר מצווה בכותל ישנם יתרונות רבים,  ההורים מתכוננים לחגיגת בר המצווה ומנסים להפיק מסיבה מיוחדת. אחת האפשרויות היא עליה לתורה על יד הכותל המערבי בירושלים. להלן כמה מהיתרונות וסיבות לעשות אירוע בר מצווה בכותל המערבי.

_RAN5029

היתרונות של הפקת אירוע בר מצווה בכותל

  • היתרונות של הפקת בר מצוה בכותל לעומת החסרונות נמדדים בכל משפחה שמתכננת את בר המצווה לבנם. אחד היתרונות הוא שההורים יכולים לשכור את שירותי מפיקי בר מצווה, שמתמחים בתכנון בר מצווה בכותל, ופוטרים את ההורים מהדאגה לכל מה שצריך כדי לקיים את האירוע.
  • יתרון נוסף הוא שתמיד יהיה ברחבת הכותל מניין לצורך התפילה ותמיד יהיו מתפללים נוספים שיוכל לעזור לילד לאורך כל הטקס. ההשקעה באירוע, ביחס לאירוע באולם, קטנה יותר. הטקס בכותל מתקיים ללא עלות והוא נערך על ידי רבנים העובדים בכותל. משפחת חתן בר המצווה תורמת בדרך כלל כספים.
  • יתרון נוסף בהפקת בר מצווה בכותל שאין צורך להזמין די. ג'יי או תזמורת. האירוע הוא אירוע דתי וכל ההפקה באולם נחסכת. אין שולחנות שצריך לקשט. בנוסף חברת ההפקות יכולה על פי הזמנת ההורים לדאוג לארוחת צהריים באחת המסעדות עם מספר קטן של אורחים. אין צורך להזמין מקום מראש אלא עם יש התקשרות עם מפיק אירועים. החוויה לה זוכה הילד החוגג בר מצווה היא גם אחת היתרונות של הפקת בר מצווה בכותל. זוהי חוויה שלא נשכחת לעולם. צילומים שנעשים ומסודרים באלבום תמונות דיגיטלי מאפשרים זיכרונות לאורך שנים רבות.

 

איך עושים את האירוע נכון?

הערכות לאירוע בר מצווה בכותל אינה דורשת תכנון של כמה חודשים לפני מועד האירוע. אם בוחרים לקיים את האירוע ללא עזרה של חברת הפקה, אפשר פשוט להגיע ולהתפלל עם יתר ילדי בר המצווה המגיעים לאותה מטרה. כל הילדים שרואיינו אחרי טקס בר המצווה בכותל ציינו שלא היו רוצים להחליף את האירוע לאירוע באולם והמזכרת שתהיה להם לשנים ארוכות שווה כל אירוע באולם. לסיום – יתרון נוסף: מספר ילדים, בו זמנית, יכולים לבצע את טקס הנחת התפילין והעלייה לתורה נעשית יחד עם קהל המתפללים, אפשר לשלב טיול בירושלים לפני .הארוחה במסעדה. 

WhatsApp Image 2020-01-23 at 16.46.47

מקבץ סרטונים מאירועים ששמחנו להפיק