איך חוגגים בר מצווה בכותל - שירת הנבל

איך חוגגים בר מצווה בכותל

חגיגת בר מצווה בכותל

גם אתם חולמים לחגוג באחד האתרים המבוקשים במדינה? הנה כמה נקודות בסיסיות שיסייעו לכם לתכנן נכון 

חגיגת בר מצווה בכותל מתחילה בבחירת התאריך והחלק של היום בו יערך האירוע. כמו כן, חשוב לבחור במקום לאירוע שיערך לאחר הטקס בכותל

חגיגת בר מצווה

כותל יכולה להיות אחת האפשרויות שיחליפו את החגיגה באולם אירועים, בו חוגגים גם אירועים אחרים, כגון חתונות, בריתות או כנסים עסקיים. מדובר על אתר בו זוכים להגשים את אחת המטרות העיקריות של בר המצווה: הרגע בו הילד הופך לנער ועובר לשלב הבגרות של חייו.
  

לפני שמתחילים לתכנן חגיגת בר מצווה בכותל, כדאי לתכנן ולדמיין את המראה הרצוי וליצור חזון לפיו יתנהל האירוע והטקס שמהווה את העיקר. ארגון האירוע דורש בחירה באמצעי תחבורה ודרכי ההגעה לעיר העתיקה בירושלים ולכותל עצמו. בנוסף, יש להכין רשימה של האורחים שישתתפו באירוע. אם בוחרים לחגוג ברחבת הכותל, כדאי לבחור חברת קייטרינג, שתספק מזון במידת הצורך. אם בוחרים להמשיך לחגיגה באולם אירועים ירושלמי, אז יש לבחור במתחם אירועים מתאים. 

 

אך לפני הכל

הפרט החשוב ביותר הוא יצירת קשר עם הצוות המארגן את טקסי בר המצווה בכותל על מנת לקבוע תאריך ולהירשם. כך ניתן לוודא שהנער יוכל לעלות לתורה כראוי, כולל ההדרכה המתאימה שמספקים במקום. 

אם מתכננים לקיים חגיגה באולם אירועים לאחר הטקס בכותל, חשוב לבדוק איזה אולם מתאים להכיל את מספר האורחים שאמורים להשתתף. במקביל יש לברר האם העלויות תואמות את התקציב. אחרי שמסננים את האפשרויות לשלוש, כדאי לבקר במתחמי האירועים, על מנת להחליט מי מהם מתאים יותר.

אם תמונה שווה אלף מילים -כמה שווה סרטון?

בואו להתרשם ממקבץ סרטונים מאירועים