בר מצווה בכותל חברת הפקה - שירת הנבל

הפקת בר מצווה

חוגגים בר מצווה בכותל? "שירת הנבל" נותנת לכם טיפים והמלצות כדי שיום בר המצווה שלכם בכותל שלכם יהפוך לכזה בו הכל היה מתוכנן מראש באופן הנכון ביותר.

והשבוע בפינת ההמלצות: מדוע בכלל צריך חברת הפקה לבר מצווה בכותל אני בטוח שכל אחד מכם יכול להתקשר ולהזמין לבד אוטובוס לירושלים!

הדבר החשוב ביותר לפני שלוקחים חברת הפקה, היא לדעת מדוע בכלל צריך חברת הפקה לחגיגות יום בר מצווה בכותל.

בסופו של דבר הרי כל מה שאנחנו עושים, כל אחד יכול לעשות בעצמו.

ישנם אתרי אינטרנט עם צלמים, כל אחד יכול להתקשר לחברת אוטובוסים ולהזמין אוטובוס לירושלים, גם מתופפים בכותל ניתן להזמין לבד, ובעצם כמעט כל דבר במהלך היום ניתן לעשות עצמאית.

אז למה לקחת חברת הפקה?

ובכן יש לא מעט סיבות לכך, ואשתדל לגעת ברובן.

וכמו כל דבר, גם זה מתחלק ל2 חלקים.

1) קדם האירוע

2) יום האירוע

קדם האירוע

1.מצויינות– לקראת יום בר מצווה בכותל צריך לדעת ממי כדאי להזמין כל דבר. מן הסתם לא כל הצלמים הם ברמה שאתם רוצים, ולא כל חברת אוטובוסים תשלח אליכם את הנהג הטוב ביותר שלהם. ולא בטוח שתבחרו גם במסעדה המתאימה ביותר עבורכם (גם אם עשיתם טעימות והיה מצויין. מי אמר שהשירות לו אתם מצפים זה מה שתקבלו?). ובכן, אנחנו עם הניסיון הרב שיש לנו, נדע לתת לכם את כל הספקים הטובים ביותר בשוק, אם זה מצוות הצלמים המצויין שיש לנו, נשלח אליכם תמונות והמחשות, ואם זה הנהג והמתופפים והמסעדה, ועוד, ניתן לכם לשוחח עם לקוחות שיספרו לכם כמה הם היו מרוצים מכל ספק שהיה שם בדרך.

2.כאב ראש- גם במידה ויש לכם את הספקים המצויינים ביותר בארץ, אתם הרי תצטרכו להתקשר לספק ספק, ולסכם איתו על מחיר, ולדאוג לשלם לו, ולדאוג שיגיע בזמן, ולדון איתו עד איזה שעה האירוע יהיה… ו… עוד ועוד ועוד.

אנחנו חוסכים לכם גם את זה. אתם מסכמים איתנו הכל. אתם משלמים לנו ואנחנו מעבירים להם. אתם כמובן תצטרכו להחליט כי אני רוצה שתהיו שותפים מלאים לדרך, אבל תצטרכו להתעסק מול אדם אחד, מול חברה אחת שדואגת לכם להכל.

3.מחירים- מה לעשות, וכשתייר מגיע להזמין מונית, יש יותר סיכוי שהמחיר לא בדיוק כמו שאנחנו מזמינים מונית, כי יש לנו ניסיון וידע כמה זה אמור לעלות ואנחנו יודעים להעמיד את הנהג 'במקום' מה שנקרא Jאין סיבה שזה יהיה שונה בבר מצווה בכותל, גם שם יש לא מעט ספקים, כולם מצויינים אבל כמובן שעדיף להתנהל מול חברת הפקה, שחיה ונושמת את השוק, ומכירה את כל הספקים שקיימים, ויודעת להתמקח בשבילכם על המחיר הטוב ביותר.

4. שירות- כשאתם מול הספקים, אתם לקוח אחד, ונגמר.

אנחנו לעומת זה מול הספק חברת הפקה שהוא רוצה שאנחנו נמשיך להזמין אותו ולעבוד איתו, ולכן תמיד ייתן את כל כולו לטובת כל אירוע שאנחנו מפיקים.

5.מהלך היום, ומה בכלל להזמין?- ובכן, כשאתם תפיקו בעצמכם את יום בר המצווה של בנכם בכותל, איך תדעו מה הכי כדאי להזמין? אולי הפרחת בלונים? אולי תהלוכה? רגע, מאיפה כדאי להתחיל את התהלוכה? שמענו ממישהו שיש גם הפרחת יונים, והטקס עליה לתורה… מי יעשה אותו? נזמין אותו משירות חינמי, או שנדע מי הולך לעלות את בני לתורה? באיזה שעה כדאי לצאת מהבית? מתי נהוג לקחת את האנשים למסעדה? עדיף אולי מסעדת בשרים? אולי מסעדת שף?

כפי שהבנתם השאלות לא נגמרות… ויחד עם זאת כאבי הראש…

אנחנו, ניפגש אתכם, נבין את הגישה שלכם, ואת הסגנון, ונדע להתאים לכם ולתת לכם את כל האפשרויות למהלך יום בר המצווה של בנכם כדי שתוכלו לקבל החלטה נבונה למהלך יום בר המצווה בכותל.

B89EE547-EB30-F5CF-4D59-316F1F20667A

יום האירוע

1) להיות אורח באירוע שלך

ובכן, ביום האירוע, הרגשות, ההתרגשות, מי הבריז? למי צריך לחכות, הצלם הגיע בזמן? ועוד ועוד… כל אלו מתערבבים יחד לבלבול אחד גדול, ותכלס? תשאלו את עצמכם, האם אתם רוצים ליהנות ביום בר המצווה בכותל? או שאתם רוצים להתעסק במיליון ואחד דברים חוץ מפשוט להיות האורח של עצמך.

אנחנו מזמינים אתכם להיות האורחים של עצמכם באירוע שלכם. תיהנו ממנו. ואנחנו גם נדאג שתיהנו ממנו. לא תצטרכו להתעסק בכלל עם הספקים במהלך האירוע, נדריך אתכם ונרגיע אתכם גם אם איחרתם, ונדאג לכם שהכל ימשיך לתקתק, ושהיום הזה יעבור רגוע וכייפי. בינינו, מה לא שווה??

2) תקלות במהלך היום

אין יום בלי תקלות לצערנו, ובמיוחד כשאנחנו עושים את מה שאנחנו עושים בפעם הראשונה.

אי אפשר לדעת איזה כבישים נחסמים בימים מסויימים או משתנים דברים כל הזמן בשטח וגם אם הייתם לפני שנה ביום בר מצווה בכותל של קרוב משפחה או חבר, יכול להיות שדברים ישתנו (בדר"כ כלום לא משתנה. אבל תקלות תמיד יש כידוע).

אנחנו נדאג לכם לגיבוי על כל תקלה. יש לנו לא צלם אחד או מתופף אחד אלא צוות של מתופפים וצלמים. אנחנו עובדים רק עם חברות אוטובוסים שיש להם גיבוי אם האוטובוס נתקע (גם אוטובוסים שנת 2015 והכי חדישים יכולים להיתקע בעליות של ירושלים, או שהמזגן יפסיק לעבוד ביום רותח), ובכלל, נהיה שם בשטח כל הזמן עם עיניים פקוחות בשבילכם, כדי לוודא שלא תגיעו למצב שיהיו בו התקלות.

באו ליהנות מהאירוע שלכם ולהשאיר לנו את כאבי הראש והדאגות!!

חפשו אותנו גם כאן